Landelijk EreD BV
RKC Waalwijk
0-1
Fortuna Sittard
PEC Zwolle
1-7
PSV
NEC
2-0
Sparta BVO
Landelijk 2e D BV
ACV
1-2
Kozakken Boys
HHC Hardenberg
1-0
Noordwijk
Excelsior M
1-1
Spakenburg
Scheveningen
0-3
Sparta
Rijnsburgse Boys
2-4
Treffers De
Lisse FC
1-1
Almere City FC
Koninklijke HFC
3-0
ADO '20
AFC
3-1
GVVV
Landelijk 3e D B ZO
Meerssen SV
3-1
Barendrecht
SteDoCo
1-1
Blauw Geel '38
Sportlust '46
4-1
Gemert
TEC
AFG
Hoek HSV
Kloetinge
2-1
Unitas
Landelijk 4e D C ZO
Wittenhorst
0-2
Achilles Veen
Landelijk 4e D D ZO
AZSV
1-1
Be Quick 1887
Scherpenzeel
4-3
Buitenpost
SDV Barneveld
0-5
Heino
Quick '20
0-0
MASV
Excelsior '31
5-0
Pelikaan S
DETO
1-0
TVC '28
Berkum
3-2
VVOG
Zuid 1 1E ZA
WNC
1-0
Sarto
Zand SC 't
0-3
Almkerk
Oost 1G ZA
DUNO D
AFG
NSC
Bennekom
4-1
RKHVV
Dronten ASV
2-1
SDC Putten
DTS Ede
4-0
Voorwaarts T
Oost 1H ZO
WHC
3-0
Achilles '12
DZC '68
6-2
Hulzense Boys
Grol
3-5
Sparta E
DOS '37
1-2
Winterswijk FC
Zuid 1 2G ZA
GRC 14
3-0
Achilles '29
Houten
0-4
Nivo Sparta
GJS
1-3
Roda Boys/Bommelerwaard
Sleeuwijk
2-2
SVW
Tricht
1-2
Theole
Wilhelmina '26
2-1
WSC
Hardinxveld
3-3
Parkhout sv
Oost 2H ZA
SVI
4-0
AGOVV
DOS Kampen
1-2
Epe
Horst FC
0-1
Hatto Heim
Hierden
6-1
Heerde
Nunspeet
2-2
Unicum Lelystad
IJVV
4-2
ZZVV
Oost 2I ZA
Vroomshoopse Boys
1-4
ATC '65
Nieuwleusen
2-1
Zweef De
Gramsbergen
1-3
Zutphen FC
Den Ham
1-2
Oranje Nassau A
Tubantia
3-1
PH (Almelo)
Barbaros
2-1
Rigtersbleek
BWO
3-1
Dieren
Oost 3A ZA
Paasberg De
3-0
AVW '66
ESA
2-1
JVC Cuijk
Treffers De
1-3
Juliana '31
Be Quick Z
1-2
Kolping-Dynamo
Groen Wit '62
2-2
OVC '85
Brummen SP
0-0
ZZC 20
Oost 3B ZA
Otterlo
5-1
CDW
WAVV
2-2
Candia '66
Terschuurse Boys
2-2
DFS Opheusden
Renswoude
0-2
Fortissimo
DEV Doorn
1-4
Hoevelaken
SKV
2-4
ONA '53
Oost 3C ZA
VIOS V
2-0
Heerenbroek 's
Oene
0-1
Swift '64
Harde 't
6-1
VSCO '61
EFC '58
2-2
ZAC
Zwolsche Boys
1-2
Zeewolde
Hattem
1-2
Zwart Wit '63
OWIOS
3-2
Dieze West
Oost 3D ZA
Esch De
0-3
Daarlerveen
Juventa 12
1-2
Enter Vooruit
Helios Deventer
1-2
Hellendoorn v.v.
Avanti W
2-2
SVVN
Blauw Wit '66
2-2
Wilhelminaschool
Oost 4A ZA
SDOO
1-6
Alverna
Woezik
5-2
BVC '12
Blauw Geel '55
2-2
Beuningse Boys
DVOV
1-4
Harskamp
Barneveld
1-3
Kesteren
Excelsior Z
0-2
SDS '55
Oost 4B ZA
ESC
3-2
CSV '28
WZC Wapenveld
5-0
DSV '61
Ulu Spor FC
2-0
Elspeet
SEH
1-1
Reaal Dronten
Lelystad '67
2-1
Stroe
Rood Wit '58
2-0
VEVO
BAS
4-1
Wilsum
Oost 4C ZA
Bruchterveld
3-2
Avereest
Kloosterhaar
2-0
Hardenberg '85
Bergentheim
0-2
Heracles AVC
DES
1-1
Lutten SC
Daarle SP
1-6
Marienberg
Voorwaarts V
1-1
Bornerbroek RKSV
GFC
AFG
Rijssen sv
Oost 4D ZA
Eerbeekse Boys
5-0
Apeldoornse Boys
Oeken
1-1
Berghuizen
Sportlust Glanerbrug
1-1
Drienerlo
Eilermark
2-4
Eefde SP
Juliana '32
0-2
Deventer SP
RDC FC
1-2
Teuge SP
Zuid 1 4E ZA
SVS '65
1-2
Ameide
Asperen
0-0
Dordrecht FC
SSW
0-8
HSSC '61
Everstein SC
1-3
Leerdam Sport 55
VVAC
1-0
Lekvogels
Peursum
1-1
Noordeloos
Zuid 1 4F ZA
Irene '58
1-1
DVVC
Olympia '60
0-4
NEO '25
RWB
12-0
PCP
The Gunners
5-0
Capelle SV
SSC 55
0-2
TSC
Oost 5A ZA
AWC
0-1
Arnhemse Boys
Wisch SSA
3-1
Dodewaard
Elistha
2-0
Oranje Blauw N
SVHA
24-02
Quick 1888
Ewijk
2-1
Uchta
Leones
1-0
Valburg SC
Oost 5B ZA
SCW'23
3-1
GVC
Zuid Arnhem ASV
2-4
Hulshorst
Veluwse Boys
AFG
Oranje Wit Elst
Alexandria
3-0
Prins Bernhard
Ede/Victoria
2-4
Wageningen
EZC '84
0-2
ZVV '56
Oost 5C ZA
Wijthmen
2-2
HTC
Koninklijke UD 1875
1-4
Kampen
Zalk sv
1-3
Marienheem
MVV '69
0-3
Sportlust Vroomshoop
Noord Veluwe Boys
0-2
VSW
Lemele
4-0
SVV '56
Oost 5D ZA
Blauwwitters BZSV
1-2
Achilles Enschede
Enschede SC
1-3
Almen
Almelo
1-1
PW 1885
SVV '91
1-4
Aramea FC
EMOS
0-3
HSC '21
Gorssel
2-1
Rijssen SC