App Icon

VoetbalGelderland

Home Laatste Nieuws Nieuwe hoofdtrainer voor ZVV De Hoven

Nieuwe hoofdtrainer voor ZVV De Hoven

door Redactie VoetbalGelderland
0 reacties

Wilco Laconi is volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van ZVV de Hoven. Bij de vijfdeklasser uit Zutphen wordt Laconi de opvolger van Marcel Gerrist die in januari tot zijn verbazing te horen kreeg dat zijn contract niet verlengd werd. Laconi is momenteel bezig aan zijn vijfde en laatste seizoen als hoofdtrainer van vijfdeklasser SV Almen, verder was hij werkzaam voor Zutphania, Be Quick en Harfsen.

Het bestuur van De Hoven geeft in een persbericht op de website aan dat het na uitgebreide gesprekken overtuigd is geraakt van de kwaliteiten van Laconi als trainer: “Met zijn ervaring, inhoudelijke kennis en communicatieve vaardigheden geloven wij dat Wilco onze spelersgroep optimaal kan begeleiden. Wij denken dat Wilco goed past binnen onze vereniging en in staat is om het niveau van ons eerste elftal verder te verhogen.”

ZVV de Hoven staat op de vierde plaats van de vijfde klasse C en speelt zondag uit tegen NVC Netterden.

Reageer op dit artikel

Gerelateerde artikelen

| VoetbalEnergie | VoetbalRotterdam | Sportkampen | SoccerDeal | VoetbalEnergie | FR010 |