App Icon

VoetbalGelderland

Home Laatste Nieuws Programma oefenduels zaterdag 26 augustus (update)

Programma oefenduels zaterdag 26 augustus (update)

door Redactie VoetbalGelderland
0 reacties Foto: Nico Kooij

Zaterdag 26 augustus staan er weer een groot aantal oefenwedstrijden met Gelderse inbreng op het programma, een behoorlijk deel als onderdeel van een toernooi. Heeft u een aanvulling? Mail dan naar info@voetbalgelderland.nl

PROGRAMMA ZATERDAG 26 AUGUSTUS

  • 10:30 Achterberg Cup (VVA Achterberg)
  • 12:00 BVC’12- Germania (Rood-Wit)
  • 12:00 SC Millingen- De Treffers (zat) (Rood-Wit)
  • 12:00 Start Rheden Cup (SC Rheden)
  • 12:00 Quick 1888 (zat)- Tik Tok United
  • 12:00 ESA- VV Tricht
  • 12:15 SVS’65- FC Schadewijk
  • 12:30 Alexandria- sc Klarenbeek (WSV)
  • 12:30 Columbia- GroenWit’62 (WSV)
  • 12:30 Victoria Boys- WSV o23
  • 13:00 ESC- DSV’61 (OWIOS)
  • 13:00 SDC Putten- FC Zutphen
  • 13:30 WNC- Roda Boys
  • 13:30 Angeren- SC Rijnland (RKPSC)
  • 13:30 RKPSC- GVA 2
  • 14:00 AVW’66- Sc Westervoort
  • 14:00 Apeldoornse Boys- Sportclub Eefde
  • 14:00 SV Harfsen- SV Almen
  • 14:00 VSCO’61- WVF
  • 14:00 FC Horst- VVOP
  • 14:00 EFC’58- SDC Putten 2
  • 14:15 AGOVV- Albatross (WSV)
  • 14:15 Robur et Velocitas- Beekbergen (WSV)
  • 14:15 TKA- SV Orderbos (WSV)
  • 14:30 Elspeet- SDS’55
  • 14:30 Valleivogels- SVL
  • 14:30 IJVV IJsselmuiden- VV Hattem
  • 14:30 SV Meerkerk- VV Heukelum
  • 14:30 VV Hierden- Vroomhoopse Boys
  • 14:30 CVV Vriendenschaar- RVV BRC
  • 14:30 Terschuurse Boys- DOSC Den Dolder
  • 14:30 SV Epe- Jodan Boys
  • 14:30 SEH- Rood-Wit’58
  • 14:30 VV Barneveld- Veluwse Boys
  • 14:30 Zwart Wit’63- CJVV Amersfoort
  • 14:30 Prins Bernhard- VV Bunnik’73
  • 14:30 FC De Bilt- Bennekom
  • 14:30 De Merino’s- Duno
  • 14:30 WHC- HZVV
  • 14:30 Jan van Arckel- DSC
  • 14:30 GVV’63- Nivo-Sparta
  • 14:30 RKHVV- Unicum (Papendal)
  • 15:00 OWIOS- DSV’61
  • 15:00 VV Nunspeet- DOS’37
  • 15:00 OVC’85- SCW’23
  • 15:00 Blauw Geel’55- ONA’53
  • 15:00 DTS Ede- RODA’46
  • 15:00 MVV’58- GVV Geldermalsen
  • 15:00 DVV- Harskamp
  • 15:00 Eerbeekse Boys- Loenermark
  • 15:00 Rood-Wit- Achilles’29
  • 15:00 DDV’23- Groesbeekse Boys (Rood-Wit)
  • 15:30 VV Gorssel- SV Epse
  • 15:30 Pax- Keijenburgse Boys (RKPSC)
  • 15:30 SV Loo- SDZZ (RKPSC)
  • 16:00 ZVV’56- Sportclub Teuge (WSV)
  • 17:30 WSV- csv Apeldoorn
  • 18:00 FC Dinxperlo- Ajax B.

Reageer op dit artikel

| VoetbalEnergie | VoetbalRotterdam | Sportkampen | SoccerDeal | VoetbalEnergie | FR010 |