App Icon

VoetbalGelderland

Home Laatste Nieuws Programma zaterdag 19 augustus

Programma zaterdag 19 augustus

door Redactie
0 reacties

Zaterdag start niet alleen de Tweede en Derde divisie maar worden er ontzettend veel oefenwedstrijden gespeeld, al dan niet in toernooivorm. Heeft u een aanvulling? Mail dan naar info@voetbalgelderland.nl

PROGRAMMA ZATERDAG 19 AUGUSTUS

  • 11:00 VV Ewijk- SC Valburg
  • 11:30 BVC’12- Quick 1888
  • 12:15 DTS Ede- VV Lunteren
  • 13:00 Achilles’29- JVC Cuijk (1x 45)
  • 13:00 ABS- SV Harfsen
  • 13:00 Duno- SV Heinenoord
  • 13:00 AGOVV- AVV Columbia (WSV)
  • 13:00 Montfoort’19- SDV Barneveld
  • 13:00 TKA- ZVV’56 (WSV)
  • 14:00 Achilles’29- Olympia’18 (1x 45)
  • 14:00 VV Emst- SV Wissel
  • 14:00 SV Vaassen- EZC’84 (Emst)
  • 14:00 VRC- Bennekom
  • 14:00 Jonge Kracht- ESA
  • 14:00 Ulftse Boys- ZZC’20
  • 14:30 Terschuurse Boys- VV Stroe
  • 14:30 SV Otterlo- SV Achterveld
  • 14:30 Sportclub Eefde- VV Gorssel
  • 14:30 SV Harskamp- OVC’85
  • 14:30 DVOV- AVW’66
  • 14:30 DFS- VV Musketiers (2x 30)
  • 14:30 Uchta- Dodewaard (DFS, 2x 30)
  • 14:30 DIO’30- N.E.C. (am)
  • 14:30 Quick 1888- VV Berghem Sport (Groesbeek)
  • 14:30 VIOS V- CSV’28
  • 14:30 Prins Bernhard- SDOO
  • 14:30 VV Scherpenzeel- HSV De Zuidvogels
  • 14:30 WNC- LRC Leerdam
  • 14:45 Jong N.E.C.- Jong Willem II
  • 14:45 sv Orderbos- Alexandria (WSV)
  • 14:45 SP Teuge- Victoria Boys (WSV)
  • 14:45 csv Apeldoorn- Robur et Velocitas (WSV)
  • 15:00 Sportclub Brummen- SV Twello
  • 15:00 SCW’23- Excelsior Zetten
  • 15:30 RKZVC- SV Grol (Lichtenvoorde)
  • 16:30 VV Hierden – Veensche Boys
  • 16:30 EFC ’58 – Zwart-Wit’63 (Hierden)
  • 16:30 VV Unicum – FC Horst (Hierden)
  • 16:30 VV Zeewolde – VV Dieren (Hierden)
  • 16:30 VV Hattem – NSC Nijkerk (Hierden)
  • 16:45 WSV- VV Beekbergen
  • 16:45 UVV Albatross- Groen Wit’62 (WSV)
  • 17:00 FC Zutphen- FC Ommen
  • 17:00 Nivo Sparta- RKVV Erp
  • 17:30 Longa’30- AZSV
  • 17:30 RKHVV- Juliana’31 (Groesbeek)
  • 17:30 RKVV Volharding- SV Orion (Groesbeek)
  • 17:30 TSV Theole- SC Woezik (Groesbeek)

Reageer op dit artikel

| VoetbalEnergie | VoetbalRotterdam | Sportkampen | SoccerDeal | VoetbalEnergie | FR010 |