App Icon

VoetbalGelderland

Home Laatste Nieuws Update: veel wedstrijden zaterdag eerder (overzicht)

Update: veel wedstrijden zaterdag eerder (overzicht)

door Redactie VoetbalGelderland
0 reacties Foto: Nico Kooij

Omdat het Nederlands elftal zaterdag om 16:00 in de tweede ronde van het WK tegen de Verenigde Staten speelt, hebben veel clubs ervoor gekozen om in overleg met de KNVB en de tegenstander de wedstrijd van het eerste elftal te vervroegen. Omdat er ook clubs zijn die ervoor kiezen om niet eerder te beginnen- bijvoorbeeld in verband met werkende spelers- worden er ook wedstrijden op de reguliere tijd gespeeld.

Hieronder een update van het overzicht van de wedstrijden met Gelderse inbreng die eerder beginnen.


Derde divisie:

13:30 VVOG- Harkemase Boys

Vierde divisie B:
13:00 AZSV- csv Apeldoorn
13:30 SDV Barneveld- DHSC

Eerste klasse A (West):
12:00 Argon- NSC Nijkerk
13:30 Nunspeet- FC de Bilt
14:00 SDC Putten- Monnickendam

Eerste klasse D (Zuid):
13:00 Duno- Bennekom
13:00 SVL- Achilles’29
13:00 Oranje-Wit- DTS’35 Ede
13:30 DZC’68- LRC Leerdam
14:00 Nivo Sparta- SVW

Eerste klasse E:
13:30 Quick’20- Epe

Tweede klasse H (Zuid):
13:30 Roda Boys- Tricht
14:00 Altena- Heukelum

Tweede klasse I:
13:00 Hierden- WVF
13:30 Hatto-Heim- Be Quick’28
14:00 FC Horst- VSCO’61
14:00 OWIOS- Unicum

Derde klasse A:
13:30 VVA Achterberg- Advendo’57
13:30 Blauw Geel’55- ESA
13:30 ONA’53- Veenendaal

Derde klasse B:
13:30 Elspeet- Hoevelaken
14:00 Zeewolde- VVOP
14:00 EFC’58- ESC
14:00 Terschuurse Boys- Zwart Wit’63

Derde klasse C:
13:00 SC Rouveen- Heerde

Derde klasse E:
12:30 DVOV- SV Twello
13:00 AVW’66- Oene
13:00 SP Teuge- FC Zutphen
13:45 Oeken- Eerbeekse Boys
14:00 Spcl. Brummen- Be Quick Z.

Vierde klasse A:
13:00 Oranje Blauw- AWC
13:00 Elistha- Leones
14:00 SC Valburg- Alverna

Vierde klasse B:
13:00 SVHA- Lienden
13:30 Kesteren- DFS
14:00 SDOO- Excelsior Z

Vierde klasse C:
13:00 Wodanseck- SDS’55
13:00 VV Barneveld- Redichem
13:30 Harskamp- Ede/Victoria
14:00 CHRC- Fortissimo

Vierde klasse D:
13:30 Noord Veluwe Boys- ’t Harde
13:30 Prins Bernhard- BAS
13:30 VEVO- EZC’84
13:45 Veluwse Boys- Hulshorst
14:00 ZVV’56- WZC Wapenveld

Vierde klasse H:
13:00 Koninklijke UD- Terborg
13:30 Almen- Helios
14:00 Harfsen- FC Winterswijk

| VoetbalEnergie | VoetbalRotterdam | Sportkampen | SoccerDeal | VoetbalEnergie | FR010 |