Home Laatste Nieuws Maikel Amzand verder bij VIOS Vaassen

Maikel Amzand verder bij VIOS Vaassen

door Redactie
0 reacties

c.s.v. VIOS VAASSEN verlengt nog een keer het contract met hoofdtrainer Maikel Amzand. In gezamenlijk overleg hebben we met elkaar het goede gesprek gevoerd over het huidige seizoen, komend seizoen én de seizoenen daarna. Samen zijn wij tot de conclusie gekomen dat we nog één keer gaan verlengen. Waarmee Maikel zijn 13e én laatste seizoen tegemoet gaat bij onze vereniging.

Voor ons als vereniging ontstaat hiermee voldoende tijd en ruimte om zorgvuldig na te denken over de opvolging van Maikel vanaf het seizoen 2024-2025. Niet onbelangrijk, ook Maikel heeft op deze wijze voldoende tijd om na te denken over het vervolg van zijn trainersloopbaan, na zijn unieke periode van maar liefst 13 seizoenen bij onze vereniging.

| VoetbalEnergie | VoetbalRotterdam | Sportkampen | SoccerDeal | VoetbalEnergie | FR010 |